Sohbet Girişi
FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Instagram DM Nasıl Beğenilir?

Instagram DM Nasıl Beğenilir?

Instagram’da diğer kullanıcılarla etkileşime geçme yeteneği, hem iş hem de eğlence için mükemmel bir araçtır. Ayrıca diğer kullanıcılara veya takipçilere özel olarak ulaşmak ve takipçilerinizi Instagram’a büyütmek istiyorsanız, Instagram mesajları sizin için en iyi seçenektir. Yani, her zaman Instagram’da bir mesajı “beğenmek” için ne gerektiğini bilmek istemişseniz, bu sizin için doğru makale.

Instagram pazarlamacısı olmanız ve müşterilerinizle daha etkili etkileşim kurabilmeniz için DM’lerden en iyi şekilde yararlanabilmeniz ve Instagram DM’lerini nasıl beğeneceğinizi ve onlara nasıl tepki vereceğinizi bilmelisiniz.

Instagram’da Bir Mesajı Beğenme Nedenleri
Bir kullanıcının Instagram mesajınızı beğenmesinin sayısız nedeni vardır. En tipik jest, mesajınızla ilgilendiklerini belirtmektir. Ayrıca mesajınızı takdir edebilir ve kabul edebilirler.

Bunun dışında ‘beğeni aç’ kişiler, yaptıkları iyiliğin karşılığını alabilmek için mesajlarını beğendirmeye çalışabilirler.

Instagram’daki mesajları nasıl seversiniz?
Instagram uygulamanızı açın. Ana Instagram akışınızdan, ekranın sağ üst köşesinde bulunan ok veya kağıt uçak şeklindeki simgeye dokunun. Okumadığınız okunmamış mesajlarınız varsa, simgelerin üzerinde numarayı içeren kırmızı bir rozet görünür.
İzlemek istediğiniz konuşmaya dokunun.
Bu kişinin size gönderdiği mesajlardan birini beğenmek için, “beğenmek” istediğiniz mesaja iki kez dokunmanız yeterlidir. Bir mesajı beğendikten sonra, “beğenmenizi” kaldırmak için ona iki kez dokunabilirsiniz.
Bir mesajı beğenmenin Instagram’da bir gönderiyi veya yorumu beğenmekten farklı olduğunu unutmayın. Instagram gönderileri ve yorumları, gönderiyi veya gönderiyi beğenmeyi kolaylaştırmak için dokunabileceğiniz bir kalp simgesi içerir.

Bir mesajı beğenmek için, bir kullanıcıyla anlık mesajlaşma görüşmeniz olmalıdır. Gönderiyi beğenene kadar bir kalp simgesi içermez.

Instagram’daki Mesajlara Tepki Verme Adımları
Ne yazık ki, Instagram DM’lerinin, Facebook messenger’ın yaptığı gibi farklı emojiler kullanan mesajlara tepki verme yolu yoktur. Mesaja düşüncelerinizi ancak o konudaki düşüncenizi en iyi anlatan emojilerle yanıtlayarak iletebilirsiniz.

Instagram’dan mesaj aldığınızda emoji kullanmak nispeten kolaydır. Adımlar, Instagram üzerinden mesaj göndermekle aynıdır. Adımlar aşağıdaki gibidir:

Telefonunuzdan Instagram uygulamasını başlatın.
Sağ üst köşedeki doğrudan mesaj simgesine dokunun. Veya gelen kutusuna erişmek için ekranda sola kaydırın.
Sohbeti aç.
Mesajla ilgili görüşlerinizi iletmek için emoji kullanarak DM’ye tepki verin.
Emoji Tepkileri Nasıl Değiştirilir?
Bu adımları izleyerek varsayılan emoji tepkilerini en sevdiklerinizle değiştirebilirsiniz.

Instagram’a bağlanın. Instagram sohbeti.
Mesaja basılı tutun ve dokunun.
Ardından, değiştirmek istediğiniz ifadeyi basılı tutmayı seçin.
Lütfen favori emojinizi seçin ve ardından açılır pencereye ekleyin.
Değişiklikleri kaydetmek için onay işaretine veya “Bitti” düğmesine basın.
Instagram’da Çift Dokunma Tepkisini Değiştirin
Instagram’da bir Instagram mesajına iki kez dokunursanız, kırmızı kalp efekti ekler. Ancak, istediğiniz diğer emojilere verilen tepkiyi değiştirebilirsiniz.

Instagram sohbetlerinden birini seçin.
Mesaja dokunun ve basılı tutun.
Emoji pop-up’ı görünene kadar kalp ifadesine dokunun ve basılı tutun
Favori Emojinizi seçin ve ardından Bitti’ye basın.
Instagram’daki Mesajlara Tepki Verme
Bazen mesajlara tepki vermek, hatta yanlışlıkla önemsiz bir yanıt eklemek mümkündür. Bu nedenle, mesajın altındaki bir emojiye dokunabilir ve ardından sonraki ekranda bir emojiye dokunarak tepkiden kurtulabilirsiniz.

Uygulama Olmadan Bir Android veya iPhone’da Instagram Mesajlarını Kontrol Etme

Çoğu kullanıcı Instagram’ın mobil uygulama sürümünü kullanırken, sosyal ağ aynı zamanda bir tarayıcı sürümü de sunuyor. Çalışma şekli, Facebook Messenger’ın Lite sürümüne benzer. Bir dizi özellikle sağlam değildir, ancak olaylara göz kulak olmanızı sağlar.

Tercih ettiğiniz mobil web tarayıcısını başlatın.
Resmi Instagram web sitesini ziyaret edin.
Kimlik bilgilerinizi kullanarak oturum açın.
DM gelen kutunuzu açmak için posta simgesine tıklayın.
Görüntüleri okuyabilir ve mesaj gönderebilir, yorum yapabilir ve beğenebilirsiniz ancak tarayıcınızın arayüzünü kullanarak görüntü yükleyemezsiniz. Bunun için Instagram’ı indirmeniz gerekiyor. Instagram uygulaması.

Son sözler
Umarım Instagram DM’yi nasıl beğeneceğinizi oldukça kolay bulmuşsunuzdur. Bu adımları uygularken herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, çekinmeden hemen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

admin 494
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı Sohbet